Clinic Simply

Soukromá klinika plastické chirurgie, která nabízí své profesionální služby v oblasti krásy. Odborné poradenství, modelace v oblasti obličeje, modelace prsou, liposukce.

Jednoduchá a spolehlivá přeprava nadměrných nákladů

Kdo by neznal situaci, kdy přichází víkend a nastává čas odjezdu na chatu nebo chalupu, na kterou je ale také potřeba odvézt i starší gauč nebo ledničku? Pokud člověk nemá přívěsný vozík nebo známé, kteří by mu mohli pomoci, pak je to situace velmi zapeklitá. Přesněji řečeno – byla zapeklitá. Dnes jsme zde totiž k vašim službám my a naše vozová flotila. S transportem jakéhokoliv neskladného předmětu či zboží vám ochotně pomůžeme. Vaši zásilku vyzvedneme tam, kde si sami určíte, a doručíme ji samozřejmě také na vámi určené a vybrané místo, respektive příslušnému adresátovi.

Transport nábytku je také možný

Ze zkušeností naší společnosti vyplývá, že lidé dnes dávají přednost jednoduchému a spolehlivému transportu neskladných zásilek, předmětů nebo zboží před jejich osobním doručením na místo určení. Zajímá je tedy spíše profesionální přeprava nadměrných nákladů , než například možnost půjčení si přívěsného vozíku. Takový transport je v našem podání velmi pohodlný, neboť zásilku sami vyzvedneme a vy se jen musíte postarat o její dostatečné zabalení. Pak už jen budete z pohodlí domova sledovat průběh celé její cesty. A co s námi můžete převézt? Vše – televizí počínajíc a nábytkem končíc.

Jednoduchá a spolehlivá přeprava nadměrných nákladů
5 (100%)2