Clinic Simply

Soukromá klinika plastické chirurgie, která nabízí své profesionální služby v oblasti krásy. Odborné poradenství, modelace v oblasti obličeje, modelace prsou, liposukce.

Uchovejte si krásnou vzpomínku na svůj velký den

Plánujete svůj velký den a přemýšlíte, jak si ho budete moci vy i vaši hosté připomínat v budoucnosti? Samozřejmě budete mít k dispozici fotografie. Ty ovšem vaši hosté nedostanou. Můžete jim ovšem poskytnou připomínku nejkrásnějšího a nejdůležitějšího dne vašeho života. Svatební oznámení je úžasným, krásným a elegantním způsobem, jak svým blízkým poskytnout nádhernou vzpomínku. Navíc jim také řeknete kdy a kde se váš velký den odehraje. Spolehněte se na nás a my vám zaručíme naprostou spokojenost a kvalitní produkt podle vašich přání.

Poskytneme vám řadu výhod

Co je největší výhodou objednávky u nás? Dopřejeme vám precizní provedení vašeho vybraného produktu. Vybírat můžete z neomezeného množství barev, vzorů a také výrobních technik. Nestačí vám to a máte jasnou představu ohledně svých pozvánek? Sdělte nám ji a my vám ve všem vyhovíme. U nás si totiž můžete navrhnout svůj vlastní originální vzhled dle vašich představ.

Uchovejte si krásnou vzpomínku na svůj velký den
4 (80%)1